#1 2015-09-10 18:10:43

Nasrallah Singh
Użytkownik
Skąd: Pahandżir, Pahasztunland
Dołączył: 2015-09-10
Liczba postów: 139
WWW
Windows 8.1Chrome 47.0.2498.0

Czy Surmenia wybierze konflikt?

Przyjaciele,

Niepokoję się długim brakiem formalnej odpowiedzi na naszą deklarację niepodległości. Czyżby Demokracja Surmeńska - mimo deklarowanej nazwy - chciała nas pozbawić prawa do samostanowienia? Czy noszą się z zamiarem inwazji i aneksji Kukrii do Surmenii? Czy mamy zacząć się zbroić i przygotowywać?

Z chęcią usłyszałbym jakieś uspokajające wieści.


/-/ Nasrallah Singh
Przewodniczący Partii Wiary
Redaktor Naczelny Avas e Cuqrië

podpis4.png?w=800

Offline

#2 2015-09-10 19:29:24

Ali Nišar
Administrator
Skąd: Kemankeš
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 155
WWW
UbuntuChromium 44.0.2403.89

Odp: Czy Surmenia wybierze konflikt?

Jestem w kontakcie z Archontem Demokracji Surmeńskiej i z surmeńskim społeczeństwem. Wysyłam noty dyplomatyczne, informując Surmeńczyków o tym, że nie chcemy z nimi wojny.

Surmeńczycy nie wydają się być wrogo nastawieni do nas, potrzebują raczej czasu, by przyjąć do wiadomości, że Kukria ogłosiła niepodległość.

Obecny Archont Surmenii zasięgnął nawet opinii u mieszkańców Surmenii. Z ankiet wynika dobitnie że Surmeńczycy albo chcą uznać nasze państwo bezwarunkowo, albo pod pewnymi warunkami.

Oczywiście zdarzają się też głosy nam nieprzychylne lub wrogie ale to kompletna mniejszość która ginie w ogólnej, godnej pochwały postawy, by Surmenia oddała nam Kukrię, tj. uznała, że jesteśmy niepodlegli.

Ja wierzę w to, że z Surmeńczykami można się pokojowo dogadać. Będę wnioskował, by Kukryjska Rada Narodowa zdecydowała się na negocjacje ze stroną surmeńską.


على نشار

Offline

#3 2015-09-10 23:51:29

Aisling Ó Malley
Użytkownik
Skąd: Realta
Dołączył: 2015-09-10
Liczba postów: 40
Windows 8.1Chrome 47.0.2498.0

Odp: Czy Surmenia wybierze konflikt?

Cieszy mnie pozytywna postawa społeczeństwa i władz Surmeńskich. Panie Singh, myślę, że obejdzie się bez burd i zbrojeń ;-)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Kukria 2015

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
longbeachrpg - bayside - polishcrewserver - deithdearg - fastoneteam